Doprava a platba

Väčšina tovaru v našej ponuke je skladom. Tento tovar je obvykle odosielaný ihneď po prijatí Vašej objednávky. V prípade, ak tovar nie je skladom, kontaktujeme zákazníka a dohodneme termín dodania individuálne. Tovar zasielaný kuriérom je doručovaný v pracovné dni obvykle medzi 8:00 a 16:00 hod. Tovar zasielame do celej SR a všetkých ostatných štátov EÚ ako aj do vybraných štátov mimo EÚ, ktoré nájdete v zozname krajín počas objednávacieho procesu. V prípade záujmu o zaslanie tovaru do inej krajiny nás neváhajte kontaktovať.

 

Možnosti dopravy *

Doručenie kuriérom

od   0 - 10 kg 5,00 €
od 10 - 20 kg 6,50 €
od 20 - 30 kg 8,00 €
nad 30 kg (platí len pre DPD) dohodou
od 30 - 40 kg (platí len pre GLS) 8,00 €
nad 40 kg (Geis SK Cargo) dohodou
Dobierka 1,00 €
 

Pri objednávke nad 420 € a do hmotnosti 30 kg prepravu hradí dodávateľ (platí len pri dodaní tovaru na Slovensko).

Ceny dopravy sú uvedené vrátane DPH. Uvedený cenník platí len pre územie Slovenskej republiky a pre nákup cez e-shop. Pre prípad zaslania tovaru do inej krajiny platia osobitné prepravné náklady.

Objednaný tovar s označením "repas" vieme zaslať po dohovore so zákazníkom ako výmenný balík kuriérom DPD alebo GLS (starý kus odovzdáte kuriérovi, ktorý Vám prinesie už zrepasovaný diel od nás). Cena za túto službu je 70% z bežnej ceny dopravy.

 

Osobný odber

Objednaný tovar, ktorý je skladom, si môžete vyzdvihnúť priamo v našej predajni v Ivanke pri Nitre.
 

 

Možnosti platby

Dobierka

Platba na dobierku prostredníctvom kuriéra DPD alebo GLS. Za objednaný tovar zaplatíte priamo kuriérovi pri preberaní Vašej zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

Bankový prevod

V prípade platby bankovým prevodom počkajte prosím na zálohovú faktúru, ktorú Vám zašleme na Váš kontaktný email. Tovar Vám následne bude odoslaný až po obdržaní platby na náš bankový účet.

 

PAY by Square (QR kód)

Možnosť zaplatiť faktúry rýchlo a jednoducho zosnímaním QR kódu na faktúre. Stačí zoskenovať QR kód na zálohovej faktúre, ktorú Vám pošleme vopred na Váš kontaktný email, alebo priamo pri preberaní tovaru na našej pobočke. Jedným dotykom je takto možné zaplatiť faktúry namiesto zdĺhavého zadávania príkazov do internetbankingu či platenia na pošte. Pri tomto spôsobe platby je dôležité, aby ste mali svoj mobilný telefón vybavený aplikáciou na čítanie QR kódov.

 

Platba v hotovosti

Osobne na predajni v pondelok až piatok od 8:00 do 16:00 hod. V súrnych prípadoch po 16:00 hod. a počas voľných pracovných dní je možný odber len po dohovore na telefónnom čísle: +421 903 722 585.

 

Platba platobnou kartou

Táto služba je Vám k dispozícii u nás na prevádzke v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod. Prijímame nasledovné platobné karty: