Doprava a platba

Väčšina tovaru v našej ponuke je skladom. Tento tovar je obvykle odosielaný ihneď po prijatí Vašej objednávky. V prípade, ak tovar nie je skladom, kontaktujeme zákazníka a dohodneme termín dodania individuálne. Tovar zasielaný kuriérom (DPD alebo SPS) je doručovaný v pracovné dni medzi 8:00 - 16:00 hod., avšak presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Tovar zasielame do celej SR a všetkých štátov EÚ. V prípade záujmu o zaslanie tovaru do inej krajiny nás neváhajte kontaktovať.

 

Možnosti dopravy *

Doručenie kuriérom

od   0 - 10 kg 5,00 €
od 10 - 20 kg 6,20 €
od 20 - 30 kg 7,50 €
od 30 kg dohodou
Dobierka 1,00 €

 

Pri objednávke nad 420 € a do hmotnosti 30 kg prepravu hradí dodávateľ (platí len pre Slovensko).

Objednaný tovar s označením "repas" vieme zaslať po dohovore so zákazníkom ako výmenný balík kuriérom DPD (starý kus odovzdáte kuriérovi, ktorý Vám prinesie už zrepasovaný diel od nás). Cena za túto službu je 70% z bežnej ceny dopravy.

Vašu zásielku vieme doručiť aj v sobotu na kontaktné stredisko spoločnosti SPS alebo DPD. Príplatok za sobotné doručenie je 4,50 €.

 

Osobný odber

Objednaný tovar, ktorý je skladom, si môžete vyzdvihnúť priamo na našej pobočke v Ivanke pri Nitre.

 

* Ceny dopravy sú uvedené vrátane DPH. Uvedený cenník platí len pre územie Slovenskej republiky a pre nákup cez e-shop. Pre prípad zaslania tovaru do inej krajiny platia osobitné prepravné náklady.
 

 

Možnosti platby

Dobierka

Platba na dobierku prostredníctvom kuriéra (DPD / SPS) alebo pošty. Ak objednáte tovar prostredníctvom kuriéra DPD, za objednaný tovar môžete zaplatiť aj platobnou kartou pri jeho prevzatí od kuriéra. Platbu platobnou kartou nám prosím avizujte do poznámky v objednávke.

 

Bankový prevod

V prípade platby bankovým prevodom počkajte prosím na zálohovú faktúru, ktorú Vám zašleme na Váš kontaktný email. Tovar Vám následne bude odoslaný až po obdržaní platby na náš bankový účet.

 

PAY by Square (QR kód)

Možnosť zaplatiť faktúry rýchlo a jednoducho zosnímaním QR kódu na faktúre. Stačí zoskenovať QR kód na zálohovej faktúre, ktorú Vám pošleme vopred na Váš kontaktný email, alebo priamo pri preberaní tovaru na našej pobočke. Jedným dotykom je takto možné zaplatiť faktúry namiesto zdĺhavého zadávania príkazov do internetbankingu či platenia na pošte. Pri tomto spôsobe platby je dôležité, aby ste mali svoj mobilný telefón vybavený aplikáciou na čítanie QR kódov.

 

Platba v hotovosti

Osobne na predajni v pondelok až piatok od 8:00 do 16:00 hod. V súrnych prípadoch po 16:00 hod. a počas voľných pracovných dní je možný odber len po dohovore na telefónnom čísle: +421 903 722 585.

 

Platba platobnou kartou

Táto služba je Vám k dispozícii u nás na prevádzke v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod. Prijímame nasledovné platobné karty: